• Wpisów: 18
  • Średnio co: 119 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:18
  • Licznik odwiedzin: 3 109 / 2264 dni
 
animetka
 
Tak więc bez przynudzania, zaczynamy od
"Ao No Exorcist" ,co to jest?

Ao No Exorcist jest dostępne i jako manga i jako Anime, ja generalnie przepadam za tą Mangą. Kreska bardzo wpadła mi w oko i fabuła też jest całkiem całkiem.

Ta historia dotyczy chłopca, który urodził się na Ziemi ale jego ojcem jest Szatan, posiada on również młodszego brata bliźniaka który nie posiada mocy Szatana ponieważ był słabszym z braci.
Gdy byli jeszcze mali jego młodszy bray ciągle płakał i dawał się poniewierać, nasz główny bohater zawsze ratował go z opresji ponieważ był niewyobrażalnie silny, jednak z czasem w nawyk wchodzi mu bicie się z każdym o byle co.
Pewnego dnia jego tajemnica, o której on sam nie wiedział wychodzi na jaw, odkrywa że jest synem szatana. Gdy jego Ojciec każe mu wyjechać i skontaktować się z jego przyjacielem, który ma go chronić dochodzi pomiędzy nimi do kłótni. Podczas której jego Ojciec zostaje opętany przez szatana. Na szczęście udaje się go pokonać, niestety w wyniku czego Ojciec również umiera. Tak zaczyna się nasza długa przygoda.

Polecam to Anime/mangę dla każdego kto lubi Magię oraz nutkę tajemniczości. Przy niektórych scenach można się śmiać, przy innych łezka staje w oku...

   "Ao No Exorcist" poleca Animetka

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego